Компанія “Спец-Ком-Сервіс” отримала статус ексклюзивного представника Igloocar в Україні.

Компанія «Спец-Ком-Сервіс», яка вже понад 10 років працює під брендом «POLYCAR» і є постачальником комерційних автомобілів, а також виробляє кузови для виконання різних завдань, нещодавно набула статусу ексклюзивного представника компанії IGLOOCAR в Україні. Тепер українські клієнти, бізнес яких пов’язаний із перевезеннями вантажів, що потребують особливих умов, можуть скористатися всіма перевагами співпраці, які доступні лише ексклюзивному представнику.

Продукція польської компанії IGLOOCAR давно відома в Україні, і, як правило, її обирають за високу якість та широкий асортимент. Виробник забезпечує модельний ряд фургонів, що дозволяє вирішувати завдання транспортування вантажів, вимогливих до особливих умов. Починаючи захистом товарів від впливу зовнішнього середовища, у вигляді промтоварного фургона до ізотермічних і рефрижераторних фургонів, що забезпечують особливий температурний режим. Нагадуємо, що ізотермічні та рефрижераторні фургони Igloocar мають сертифікати ATP категорії FNA та FRC, що підтверджує гарантовану якість продукції для перевезення продуктів харчування.

Компанія, створена в Польщі у 1978 році, без перебільшення, є експертом у виробництві ізотермічних кузовів та рефрижераторів, маючи за плечима понад 40 років досвіду. Застосовуючи все, що на сьогоднішній день можна запропонувати клієнтам у сфері виробництва кузовів, що забезпечують термоізоляцію, компанія є лідером на польському ринку і активно веде експортну діяльність, особливо у скандинавських країнах.

«Українські клієнти тепер отримали можливість оцінити всі плюси співпраці, доступні лише в роботі з ексклюзивним представником. Тепер ми пропонуємо весь асортимент продукції від наших партнерів, забезпечуючи найвищі стандарти у виробництві та обслуговуванні. Ми розпочинаємо нову сторінку для IGLOOCAR в Україні, і впевнені, що і наші партнери, і клієнти відчують якісні зміни».

Наверх