Історія торгової марки Polycar.

2009

Рік заснування Polycar, головною спеціалізацією якої було виробництво фургонів і кузовів для вантажних автомобілів.

2010

З поправкою на ринок компанія розширює спектр кузовного обладнання, що виробляється. Було розпочато виробництво кузовів – рефрижераторів і сендвіч панельних фургонів.

2012

Компанія займає одні з перших місць на ринку за кількістю, типом та виду вироблених кузовів. Активна бізнес діяльність, якість продукції та умови роботи дозволяють значно збільшити портфель клієнтів і партнерів. Polycar стає партнером і реалізує своїм клієнтам практично всі представлені на ринку України торгові марки вантажних автомобілів.

2013

Запущено власне виробництво сендвіч панелей. Оновлений та доукомплектований штат профільного обладнання. Polycar все більш ставати виробництвом «повного циклу».

2014

Початок виробництва спецтехніки та обладнання для матеріально технічного забезпечення силових структур та державного сектора.

2015

Для повного забезпечення запитів клієнтів, запущено напрям з продажу, монтажу та обслуговування кранів-маніпуляторів і гідропод’ёмніков на шасі вантажних автомобілів.

Наши дня

Polycar є одним з найсильніших гравців на українському ринку спеціальної техніки. Виробничі потужності дозволяють виготовляти будь-які види та кількість кузовного обладнання для забезпечення потреб комерційної, комунальної сфер і державного сектора. Компанія стає офіційним дилером більшості брендів автомобілів, представлених на ринку.

Наверх