Вироблено велику партію автомобільних паливозаправників

Компанія «Спец-Ком-Сервіс», яка працює вже півтора десятка років під брендом «POLYCAR», один із лідерів українського бізнесу в сфері виробництва, проектування, розробки та підбору оптимальних варіантів автомобільної техніки, а також спеціальних автомобілів для всіляких завдань, успішно завершила великий проект. У рамках виграного тендера від найбільшої нафтовидобувної компанії України було вироблено і поставлено партію автомобільних паливозаправників на базі шасі MAN.

Останнім часом все частіше з’являється інформація від державної нафтовидобувної компанії, де йдеться про позитивну динаміку обсягів видобутку нафти. Дійсно, енергонезалежність завжди була і залишається одним із ключових чинників, який безпосередньо впливає на те, чи зможе країна існувати, чи буде забезпечена економічна активність і можливість працювати бізнесу різного масштабу.

При цьому, крім видобутку і переробки, не менш важливим є і забезпечення доставки і, власне, заправка власного автомобільного парку, а також обладнання, задіяного у видобутку нафти. Для подібних завдань оптимальним рішенням стають мобільні автозаправні станції, або ж, іншими словами, автомобільні паливозаправники. Партію саме таких автомобілів зовсім недавно було виготовлено і передано найбільшій нафтовидобувній компанії України.

За основу було взято вантажне шасі MAN MAN TGM 18.250 4×4. Автомобіль виконаний у двовісному компонуванні та має колісну формулу 4*4. Завдяки потужному дизельному двигуну і повному приводу саме цей варіант забезпечує належний рівень прохідності тоді, коли закінчується асфальтове покриття і паливо необхідно доставити туди, де дороги фактично немає. Сама ж цистерна об’ємом 8 м3 виконана з нержавіючої сталі, має валізу і розділена на дві рівні секції по 4 м3 . Традиційно для таких надбудов у конструкції передбачено хвилезаспокоювачі, що забезпечують необхідну міцність цистерни. Невід’ємними елементами також є горловини для забезпечення температурного розширення нафтопродуктів і для доступу в цистерну, а також дихальний клапан. Для контролю кількості палива в секціях передбачено пристосування під метрошток, вимірювальна планка, тоді як для захисту від несанкціонованого доступу є можливість пломбування зливної апаратури.

Також у списку необхідного обладнання насос для викачування, що забезпечує подачу на рівні 500 л/хв з фільтром грубого очищення палива, встановленим перед насосом. Зі свого боку перед лічильником на видачу через пістолет стоїть фільтр тонкого очищення, що забезпечує додаткове очищення палива. Для полегшення процесу заправки автомобільної техніки паливозаправник має роздатковий рукав завдовжки 10 метрів, який закінчується пістолетом із пропускною спроможністю 120 л/хв. Щодо заходів безпеки, то автопаливозаправник отримав захист від електростатичної напруги, а саме ланцюг із мідним наконечником, а також механічний і термічний захист електричної частини: аварійні вимикачі маси в кабіні та зовні.

Наверх