Вироблено чергову партію спеціальної техніки для комунальної сфери

Компанія «Спец-Ком-Сервіс», що працює понад п’ятнадцять років і є безумовним лідером ринку України в сфері проєктування, розробки та виробництва всілякої спеціальної техніки і комерційних автомобілів під брендом «POLYCAR», завершила роботу над черговим проєктом. В рамках виконання великого замовлення для одного з комунальних господарств, були поставлені 4 аварійно-ремонтних автомобіля на базі Isuzu NPR75 L-K. Згідно з умовами договору по два нових спеціальних автомобіля отримали служби водоканалу, які відповідають за забезпечення водопостачання та справну роботу каналізаційних мереж.

У рамках проєкту про який повідомлялося раніше, і розрахованого на довгострокову перспективу, за підтримки та фінансування світового банку, триває оновлення парку спеціальних автомобілів одного з регіональних комунальних господарств. Клієнт, якому раніше було поставлено автомобілі з самоскидними платформами отримав ще чотири автомобілі, без яких складно уявити виконання та здійснення робіт на об’єктах комунального господарства. Логічним продовженням співпраці з партнером стало виробництво і постачання чотирьох аварійно-відновлювальних автомобілів, які укомплектовані різним інструментом для проведення оперативних ремонтно-відновлювальних робіт відповідними службами водоканалу.

“Коли ми беремося за виконання подібних замовлень, ми прагнемо не лише виправдати довіру, а й підтвердити репутацію надійного партнера та великого оператора, здатного виробляти й постачати великі партії техніки чітко вчасно та відповідно до очікувань клієнта. Особливо якщо йдеться про партнерство, коли фінансування забезпечує світовий банк”, – наголосив менеджер проекту.

Щодо самої техніки, то надбудову розроблено спільно з представниками експлуатаційних служб замовника і було змонтовано на шасі Isuzu NPR75 L-K, а сам фургон складається з двох відсіків. Один відсік призначений виключно для перевезення бригади працівників у складі 4 осіб. Усередині передбачено 4 пасажирських місця для сидіння, нижня частина яких виготовлена у вигляді рундуків, куди можуть бути розміщені особисті речі та автономний обігрівач, а також шафа для зберігання одягу з можливістю його просушування. Кожне із сидінь має ремені безпеки, а між рядами змонтовано стаціонарний столик.

Технологічний відсік призначений для перевезення спеціалізованого обладнання та інвентарю. Усередині відсіку розміщено верстак із лещатами, стелаж із двома полицями, де кріпиться обладнання та інструмент, а також металевий інструментальний ящик закритого типу. Як і в пасажирському відсіку, в цьому технологічному відсіку передбачено шафу на два відділення для зберігання речей з можливістю їх просушування від автономного обігрівача.

Крім цього, конструкція автомобіля передбачає по правому і лівому борту технологічні ніші з ролетною системою доступу до них, в яких на висувному механізмі розміщуються мотопомпа для відкачування брудної води і зварювальний генератор. Також ремонтній бригаді доступні дві бічні ніші, симетрично розміщені в задній частині фургона, які призначені для перевезення пропанового і двох кисневих балонів. Для зручності перевезення балонів було встановлено спеціальний механізм лебідкового типу, який дає змогу без додаткових зусиль встановити і зафіксувати балони в нішах для транспортування.

Наверх