Автозак купити в Україні. Автомобіль для перевезення ув’язнених.

Кількість місць для ув'язнених залежить від шасі і конструкції від 3 до 35, до трьох місць для конвою.

top left arrow

Світлове і сигнальне обладнання, а також обклеювання кузова розпізнавальними знаками.

bottom left arrow
Автомобиль для перевозки заключенных (автозак) на базе Ford.
Автозак на базе Fiat.
Автозаки Polycar на базе Fiat.

Антивандальні сидіння, запірна арматура, клітини і інше обладнання відповідають всім державним вимогам.

top right arrow

Системи кондиціонування, опалення, вентиляції, освітлення, зв'язку з водієм та зовнішнього/внутрішнього відеоспостереження.

bottom right arrow

Автозак – автомобіль для перевезення ув’язнених та підозрюваних, в умовах, які виключають порушення режиму ув’язнення, встановленого судовими органами. Автозаки відносяться до спеціальних автомобілів, кузов може бути виконаний на базі мікроавтобуса, автобуса, різних марок вантажних автомобілів або легкового автомобіля, який обладнаний фургоном (Renault Dokker, Fiat Doblo і т.п.), в залежності від того, яка кількість людей необхідно перевозити. Кузов автомобіля, на базі якого виконується автозак повинен бути суцільнометалевим. Внутрішня обшивка стін і стелі виконується з металевих листів і передбачає теплоізоляцію, виконану з негорючого матеріалу.

Одним з важливих умов виконання даного автомобіля є наявність роздільних приміщень для перевезення осіб під вартою та відсік для конвою, який забезпечує супровід. Зазвичай вони розділені металевими гратами з діаметром прутів не менше 5 мм та клітинкою не більше 35х35 мм або зашиті металевим листом товщиною не менше 1,2 мм. Якщо відсіки розділені металевою пластиною в них передбачається невеликий отвір для спостереження Залежно від версії автомобіля/автобуса, вони можуть комплектуватися також спеціальним відсіком для зберігання зброї конвою.

У деяких версіях, призначених для перевезення ув’язнених на далекі дистанції, встановлюють туалети, умивальники і розділяють приміщення на кілька відсіків (одиночні камери і для кількох людей). Сидіння і світильники в відсіку для ув’язнених виконуються посиленими (антивандальні). Біля кожного сидіння передбачені скоби або кронштейни для пристібання наручників затриманого. Якщо в таких автомобілях передбачений вихід в задній частині кузова, то він обладнується стаціонарним замком і захищеними петлями, а всередині він наглухо зашивається металевим листом. У верхній і нижній частинах дверей камер обладнують вентиляційний пояс з перфорованого металевого листа. Двері камер закриваються автоматично, а потім спеціальним ключем. У верхній частині передбачають аварійно-вентиляційний люк, для якого призначений окремий спеціальний ключ.

Ще одним важливим фактором, який необхідно передбачати при виробництві спеціальних автомобілів для перевезення ув’язнених є радіозв’язок. В даних автомобілях встановлюють спеціалізовані радіостанції з певним діапазоном радіочастот, чутливістю і наявністю не менше 16 каналів. Також в автозаках прийнято встановлювати системи відеоспостереження (від 2 до 7 зовнішніх і внутрішніх камер спостереження) з монітором, виведеним в відсік конвою.

Автомобілі для перевезення ув’язнених виробництва Polycar відповідають всім наказам і нормативам МВС України.

Технічні характеристики

Кількість місць для ув’язнених до 35 (залежить від шасі)
Камери одиночні і загальні
Місця для конвою 1 або 2, комфортабельні, складні
Відеоспостереження всередині і зовні з виведенням на дисплей в кабіні водія
Оклейка кузова макет замовника
Меблі антивандальні сидіння та лавки
Сигнальні пристрої світлові панелі, СГУ, сирена
Системи вентиляція, опалення, кондиціонування, освітлення, двосторонній зв’язок з кабіною
Партия автомобилей для перевозки заключенных на базе Ford Transit.
17 Листопада 2020
Партія автомобілів для перевезення ув’язнених на базі Ford Transit.

Партія автомобілів для перевезення ув'язнених, виконаних в Polycar під замовлення для Поліції на базі Ford Transit.

Наверх