Напівпричіп бортовий

Оптимальне рішення для перевезення різних видів великогабаритних та важких вантажів.

top left arrow

Проста і надійна конструкція з високоякісних матеріалів.

bottom left arrow
Полуприцеп бортовой купить в Украине.
Полуприцеп бортовй.
Купить бортовой полуприцеп.
Полуприцеп с откидными бортами.

Декілька варіантів виконання в залежності від завдань та бюджету.

top right arrow

Комплектуючі від провідних світових виробників.

bottom right arrow

Напівпричіп бортовий – представляє собою напівпричіп з бортовою платформою. Такі напівпричепи підходять для перевезення більшості видів вантажів (включаючи важкі та великогабаритні),, які не схильні до впливу зовнішніх факторів навколишнього середовища.

Конструкція бортового напівпричепа передбачає відкидні борти з усіх боків з можливістю їх повного зняття. Борти ділять на декілька частин, для зручності використання при завантаження / розвантаження. Як матеріал бортів використовують сталеві або алюмінієві профіля. Стійки між бортами можуть бути знімними.

Ми пропонуємо різні версії бортових напівпричепів, в залежності від завдань, вантажів, що перевозяться, вантажопідйомності, кількості осей наші менеджери підберуть варіант найбільш відповідний вам. Так як ми маємо величезну базу таких напівпричепів є можливість замовити версію від найдешевших в Україні до одних з найдорожчих в залежності від завдань та бюджету.

Також ми пропонуємо великий вибір бортових напівпричепів типу “штора” різних модифікацій і під будь-які бюджети. На даний вид техніки ми пропонуємо лізинг, так що ви можете купити напівпричіп під виплату, розбиту на певний період. Детальну інформацію ви можете отримати у менеджерів нашої компанії за телефоном 067 445 55 46.

Технічні характеристики

довжина (м) 13,6
ширина (м) ,55
рама з високоякісної сталі
борти алюмінієві або сталеві (висота до 800 мм)
підлога вологостійка бакелітова фанера PLYWOOD.
осі від 9 тонн
підвіска пневматична
гальмівна система Wabco EBS – 2s/2m
шини європейських брендів
фарбування в два шари акрилової фарбою
Наверх