Колісні евакуаційні тягачі легкі, виробництво в Україні.

Буксирування транспортних засобів масою до 15 тонн методом часткового завантаження і до 21 тонни на жорсткому зчепленні.

top left arrow

Посадочні місця, розкладний столик, столи і ніші для аварійної бригади.

bottom left arrow
КЭТЛ производство в Украине.
КЭТЛ производства Polycar.

Відсік з робочою поверхнею, верстаками, станками, резчиками, сверлильной установкою і т.д.

top right arrow

За бажанням замовника можлива установка крана-маніпулятора і лебідки.

bottom right arrow

КЕТЛ – колісний евакуаційний тягач легкий. Даний вид техніки призначений для евакуації, буксирування і технічного обслуговування в польових умовах транспортних засобів різного типу: несправних самохідних машин на колісному або гусеничному ходу, артилерійських і ракетних комплексів, а також в аеропортах для переміщення літаків і вертольотів.

При розробці проекту КЕТЛу необхідно враховувати завдання, які будуть перед ними стояти, дорожні умови і кліматичні показники, від цього залежить вибір шасі, а також комплектація кузова тягача. У більшості випадків дане кузовне обладнання встановлюють на великотоннажні автомобілі (в основному МАЗ, КАМАЗ, КРАЗ, Урал і т.п.) з високим дорожнім просвітом і колісною формулою 4х4, 6х4, 6х6, 8х4 і т.д.

Даний вид техніки може бути обладнаний не тільки під завдання, пов’язані з евакуацією / буксируванням, а й під ремонт несправних транспортних засобів в польових умовах. У другому випадку кузов виконується з урахуванням приміщень для технічної бригади і ремонтного обладнання. Також при створенні проекту наша компанія враховує кліматичні умови (в разі потреби передбачають системи кондиціонування і автономного опалення).

Для проведення евакуаційних робіт, в задній частині кузова встановлюють спеціальне обладнання для буксирування різних видів транспортних засобів, шляхом їх часткового завантаження, а також лебідку, яка витримує високі навантаження. Для аварійної бригади в кузові передбачені посадочні місця і розкладний столик.

За бажанням, за кабіною водія може бути встановлена крано-маніпуляторна установка (КМУ), різної довжини і вантажопідйомності. Для стійкості автомобіля при роботі з КМУ в передній частині ставлять висувні опорні механізми.

Технічні характеристики

Буксирування методом навантаження до 15 тонн
Буксирування на жорсткому зчепленні до 21 тонни
Пасажирський відсік посадочні місця, стіл, шафи
Технологічний відсік робоча поверхня, верстати, станки, резчики, сверлильная установка тощо
Відсіки пасажирський і технологічний
Електрика робота від мережі або генератора
Технологічні ніші під генератор, балони, обладнання
Додатково кран-маніпулятор, кран-укосина, лебідка, висувні аутригери
Наверх