MAN із ізотермічним фургоном IGLOOCAR

Компанія «Спец-Ком-Сервіс», яка вже понад 10 років працює під брендом «POLYCAR» та виробляє різноманітні варіанти спеціальної техніки для різних сфер бізнесу, а також має статус ексклюзивного представника компанії «IGLOOCAR» в Україні, відновила виробництво автомобілів з ізотермічними та рефрижераторні фургони від європейського партнера. Виробництво ще одного автомобіля з такою надбудовою успішно завершено та техніка вже передана клієнту.

Рефрижераторні та ізотермічні фургони, які відповідають найжорсткішим вимогам і дозволяють перевозити вантаж, що потребує чіткої підтримки потрібної температури, мають все більший попит. Як би не було, але бізнес, діяльність якого пов’язана з виробництвом та доставкою продуктів із особливими температурними умовами, поступово повертається до діяльності. Очевидно, що тільки конструкції високої якості дозволяють бути впевненим, що в процесі доставки вантаж не втратить товарний вигляд і властивості.

І якщо раніше питання оновлення або розширення автопарку було звичайним і зрозумілим, то з початком війни багато компаній взяли паузу, оскільки дуже часто на кону стояло виживання бізнесу, як такого. Тепер же, після періоду адаптації до нових умов ведення бізнесу, компанії поступово повертаються в дію та багатьом, так чи інакше потрібно оновлення або поповнення рухомого складу. Ще однією тенденцією стало зміщення попиту компаній на надбудови в ціновому сегменті вище за середній. Саме в цьому ціновому діапазоні одним із найкращих варіантів є ізотермічні та рефрижераторні фургони від провідного європейського виробника.

“Ми раді пропонувати нашим клієнтам продукцію європейської якості. Наш партнер добре відомий своїми рішеннями для термоізоляції вантажів та клієнти в Україні, вибираючи надбудови «IGLOOCAR», чудово розуміють, що вони отримують, при цьому. Ми зі свого боку робимо все можливе, щоб ціна залишалася прийнятною. На даний момент ми маємо все необхідне для задоволення попиту наших клієнтів”, зазначили у прес-службі компанії.

Нагадаємо, що наприкінці 2021-го року між польською компанією «IGLOOCAR» та українським партнером, що випускає різну спеціальну техніку під брендом «POLYCAR», було укладено угоду, згідно з якою за українською компанією закріплювався особливий статус, що дозволяє представляти польського партнера. У даному проекті представлений ізотермічний фургон IGLOOCAR, встановлений на MAN силами POLYCAR, також на запит клієнта був встановлений гідропідйомник Dhollandia.

Наверх