Напівпричіп самоскид

Великий вибір моделей для різних завдань.

top left arrow

Найзручніший варіант розвантаження.

bottom left arrow
Полуприцеп самосвал Koluman.
Купить полуприцеп самосвал Koluman.
Полуприцеп самосвал.
Самосвальный полуприцеп Koluman.
Колуман самосвальный полуприцеп.
Полуприцеп самосвал.

Зварна конструкція з високоякісної сталі.

top right arrow

Комплектуючі від провідних світових виробників.

bottom right arrow

Напівпричіп самоскид – це напівпричіп з перекидним кузовом, призначеним для швидкого вивантаження. Перекидання кузова здійснюється за рахунок гідравлічного механізму, який піднімає самоскидну платформу. Перекидання кузова проводиться назад. Даний вид напівпричепів дуже поширений за рахунок мобільності та широкого спектра використання.

Конструкція самосвального напівпричепа передбачає відкидний борт в задній частині кузова. Борт відкривається в нижній частині. Передня стінка платформи виконується вище за інші для захисту кабіни при завантаженні та транспортуванні вантажів. Залежно від типу вантажів і максимальної вантажопідйомності підбираються товщина стали кузова, кількість осей і т.д. Управління процесом перекидання відбувається за допомогою пульта дистанційного керування або блоку важелів.

Ми пропонуємо безліч варіантів самосвальних напівпричепів, ціновий діапазон починається від найдешевших версій до дорогих від провідних світових виробників. Для визначення моделі, яка максимально підійде по вашим параметрам, бюджету та завданням вам краще зв’язатися з менеджерами нашої компанії. Вони дадуть відповідь на всі питання, допоможуть визначитися з вибором конструкції і моделлю, підкажуть на що звернути увагу і підберуть версію, що максимально відповідає вашим запитам.

Також ми пропонуємо декілька варіантів оплати даної техніки, один з яких дозволяє купити самоскидний напівпричіп в лізинг. Даний варіант зручний за рахунок оплати частинами за певний період часу. Детально уточнити, пропоновані версії напівпричепів самоскидів та варіанти оплати ви можете у менеджерів компанії.

Технічні характеристики

об `єм (м³) від 20 до 32
кількість осей 3
кузов полутрубний (Half-Pipe) HARDOX-450
шини та диски 6 шт. x 385 / 65 R22. 5, європейських виробників
сідельно-зчіпний пристрій розміром 2″, з сертифікацією ЄС
стійки механічні, телескопічні шасі вантажопідйомністю 25 тонн (марка SAF)
бампер квадратний складаний бампер, оцинкований сумісний до асфальтоукладача
Наверх