Холодильне обладнання ThermoKing купити нові установки в Україні.

Великий вибір моделей для підтримання будь-яких температурних режимів.

top left arrow

Безшумна робота установки і невелика витрата палива.

bottom left arrow
Холодильное оборудование Thermoking купить в Украине.

Компактність установки і простота використання.

top right arrow

Великий інтервал технічного обслуговування.

bottom right arrow

Холодильне обладнання ThermoKing – один з лідерів в даному напрямку. Компанія Thermoking пропонує холодильні установки з різними температурними режимами, які підійдуть для перевезення будь-яких продуктів харчування, м’ясної продукції, медикаментів, лікарських засобів, хімічних речовин і т.д.

Внутрішнє охолодження кузовів-рефрижераторів здійснюється за допомогою або тимчасових, або постійних джерел холоду. Перші підтримують необхідну температуру всередині кузова обмежений час, а другі – постійно.

Тимчасові джерела холоду являють собою пристрої, які використовують перехід певної речовини (сухий лід, спеціальні розчини солей, зріджені гази) з твердого і рідкого стану в газоподібний з поглинанням теплоти з навколишнього середовища і тим же охолоджуючі її.

Постійні джерела холоду підтримують необхідну температуру всередині кузова рефрижератора без періодичного підживлення ззовні. Вони являють собою компресорні холодильні установки, робота яких заснована на випаровуванні стислих компресором хладагентов (фреонів). Привід холодильної установки здійснюється або від двигуна автомобіля, або від спеціального автономного двигуна

Компресорна холодильна установка може бути використана також для обігріву кузова рефрижератора, який буває необхідно для перевезення вантажів при плюсових температурах або для поступового розморожування вантажів після їх перевезення в замороженому вигляді. В Polycar виконали велику кількість рефрижераторних фургонів з холодильним обладнанням ThermoKing для перевезення різних видів вантажів таких, як: лікарські препарати, продукти харчування, різні хімічні речовини і т.д.

Термокапсула Renault master.
7 Квітня 2019
Термоізоляція кузова і установка рефрижератора на Renault Master.

Виробництво термоізоляційної капсули і установка холодильного обладнання Thermo King на вантажне шасі Renault Master L1H1.

Рефрижераторный фургон Polycar с холодильным оборудование на Renault Master.
16 Квітня 2019
Рефрижератор на Renault Master для перевезення лікарських препаратів.

Виготовлення рефрижераторного фургона та встановлення холодильного обладнання Thermo King на Renault Master для перевезення лікарських препаратів.

Рефрижераторный фургон Iveco MLC120 производства Polycar.
21 Лютого 2019
Рефрижераторний фургон виробництва Polycar на Iveco Eurocargo MLC120.

Виробництво рефрижераторного фургона та встановлення холодильного обладнання Thermoking V600 max 30 під замовлення на вантажному шасі Iveco Eurocargo MLC120e22.

Наверх