Напівпричіп трал

Оптимальний варіант для перевезення різної спецтехніки (гусеничної, великогабаритної і т.д.) та нестандартних вантажів.

top left arrow

У передній частині може бути передбачена бортова платформа для перевезення доп. обладнання або вантажів.

bottom left arrow
Полуприцеп трал.
Трал полуприцеп.
Купить трал в Украине.
Купить трал.

Різні варіанти конструкції в залежності від завдань.

top right arrow

Комплектуючі від провідних світових виробників.

bottom right arrow

Напівпричіп трал – це напівпричіп з низько посадженою рамою, призначений для перевезення негабаритних вантажів. Низкорамная конструкція використовується для зниження вантажної висоти. Даний вид напівпричепів часто забезпечують відкидними або висувними апарелями для перевезення великої спецтехніки.

Залежно від загальної вантажопідйомності трала розраховується кількість осей (в стандартних версіях до семи). Трали можна умовно розділити на універсальні та спеціалізовані, які підходять для перевезення певних вантажів. Також конструкція трала може бути укомплектована расширителями, які збільшують ширину напівпричепа.

Ми пропонуємо різні версії напівпричепів тралів під різні завдання, транспортування більшості видів негабаритних вантажів і спецтехніки. Залежно від ваших завдань підбирається версія з певною комплектацією, конструкцією, кількістю осей і загальною вантажопідйомністю. У нашому асортименті ви можете підібрати будь-яку модель, від найдешевших в Україні до дорогих від провідних виробників в даному напрямку.

Технічні характеристики

максимальна вантажопідйомність (т) до 90
кількість осей до 8
аппарели гідравлічні рампи, зсувні вліво та вправо, загальна довжина 3000 + ширина 800 мм
підвіска пневматична
шкворень згідно DIN 74080 2-х дюймовий з’ємний знизу (стандарт SAE) на 8 болтів
лапи стійки телескопічні, паралельної роботи, двохшвидкісні шарнірні з широкими черевиками, вантажопідйомність статична 50 тонн, динамічна 25 тонн
Наверх