Про торгову марку Polycar, загальні відомості про компанію.

Компанія «Полікар» заснована в 2009 році. За час нашої діяльності ми зарекомендували себе як надійний постачальник комерційних автомобілів, спецтехніки і виробник кузовів.

Ми пишаємося тим, що побудували довгострокові партнерські відносини з великими підприємствами України, в автопарку яких успішно експлуатуються автомобілі з обладнанням під торговою маркою «POLYCAR».

Досвідчені фахівці компанії підберуть автомобіль або автобус з урахуванням вашої сфери діяльності, умов експлуатації та фінансових можливостей. Накопичений багаторічний досвід на ринку комерційних автомобілів дозволяє нам створювати продукт, який максимально відповідає запитам клієнтів.

У нашій компанії ви можете замовити комерційний автомобіль та встановити на нього додаткове обладнання: самосвальні кузова, бортів кузовів, переобладнання причепів. Ми пропонує клієнтам ізотермічні, промтоварні, меблеві, хлібні кузова-фургони на вантажні автомобілі, причепи і напівпричепи, здійснюємо монтаж холодильного обладнання.

Ми проектуємо кузова за допомогою систем тривимірного моделювання, а досвід наших висококваліфікованих співробітників виключає помилки ще на етапі розробки. Інноваційний підхід, система контролю якості, і заслужена нами репутація у таких компаній, як: ТОВ «Хюндай Мотор Україна», АТ «Українська Автомобільна Корпорація», ТОВ «Комтранскомплект», Група компаній «АІС», ТОВ «Дхоландія Україна» та інших свідчить про значні переваги продукції під торговою маркою «POLYCAR»:

  • – зручність в експлуатації;
  • – надійність;
  • – міцність і корозійна стійкість;
  • – оригінальний зовнішній вигляд;
  • – сервісна підтримка;
  • – оптимальне співвідношення ціни і якості.
Величезний внесок в розширення наших можливостей внесли наші стратегічні партнери. За період нашої діяльності плідну співпрацю налагоджено з такими компаніями:
Winner
компанія «АвтоКрАЗ»
«АВТЕК»
група компаній «АМАКО»
група компаній «АИС»
МАЗ
ЗАТ «Бориспільський автомобільний завод»
ТОВ «Хюндай Мотор Україна»
АТ «Українська Автомобільна Корпорація»
ТОВ «Комтранскомплект»
Термокінг
ТОВ «Дхоландія Україна»
ТОВ «Трансхолод»
Ми завжди готові до взаємовигідної співпраці! Ваша компанія може потрапити в список компаній з якими ми працюємо, не пропустіть свій шанс. Телефонуйте нам або пишіть на пошту.
Наверх