БДФ – знімний кузов.

Механізм, що дозволяє швидко знімати та встановлювати кузов на шасі.

top left arrow

Велика кількість відкидних полиць для вантажу (до 36 шт.), встановлені в два рівня.

bottom left arrow
БДФ - съемный кузов.
Съемный кузов-контейнер БДФ.
Съемные кузова производства Polycar.
БДФ -съемный кузов производства Polycar.

Стінки з сендвіч-панелей, конструкція підлоги складається з трьох шарів, що дозволяє витримувати величезні навантаження.

top right arrow

Висувні аутригери (4 шт) з можливістю регулювання висоти. У транспортному положення ховаються в ніші під кузовом.

bottom right arrow

БДФ – знімний кузов-контейнер з системою, яка дозволяє швидко вивантажити його на об’єкті завантаження/розвантаження, а потім так само швидко встановити на різні види шасі. Такий вид кузова дозволяє значно економити час на вантажоперевезення. Саме тому даний вид кузовного обладнання дуже поширений серед компаній, що спеціалізуються на великих обсягах перевезень різних вантажів.

Конструкція фургону нашого виробництва являє собою каркас з алюмінієвого профілю зі стінками з сендвіч панелей, посилені вертикальними та горизонтальними закладними, зовнішня обшивка армованим склопластиком.

Підрамник являє собою зварну конструкцію з поздовжніх труб і поперечних швелерів, з кріпленнями для фітингів. З боків передбачені висувні аутригери (4 шт) з можливістю регулювання висоти, які в транспортному положенні ховають в ніші під кузовом. Вхід і завантаження/вивантаження здійснюється через задню частину кузова, яка закривається за допомогою ролет з замком і механізмом, що дає можливість пломбування. Підлога виконана з трьох шарів, що дозволяє навантажувати на полиці до 600 кг, в якості верхнього шару покриття підлоги використовують бакелітову фанеру.

На стінках кріпляться відкидні полиці (до 36 шт), конструкція передбачає, що полки відкидаються в два рівня, такий варіант дозволяє помістити велику кількість вантажів, при цьому розподіляючи навантаження та не дозволяючи верхньому шару навантажувати нижній.

Технічні характеристики

Каркас конструкція з алюмінієвих профілів, посилена закладними
Стінки сендвіч-панельна конструкція
Кріплення кузова 4 контейнерні кріплення під фітинги
Вхід в задній частині, закривається за допомогою ролет
Підрамник конструкція з поздовжніх труб та поперечних швелерів
Полиці відкидні, до 36 шт. в два рівня
Підлога тришарова, верхній шар бакелітова фанера
Аутригери 4 шт. висувні з регулюванням висоти
Съемный кузов БДФ.
16 Грудня 2020
Знімний кузов (БДФ) виробництва Polycar.

Виробництво знімного кузова-контейнера (БДФ) з відкидними полицями для вантажів під замовлення для української поштової служби.

Наверх