Купити причіп цистерну для перевезення рідин різного об’єму.

Максимальний об'єм цистерни до 18 кубічних метрів.

top left arrow

Максимальна кількість відсіків до 6, кожен відсік з окремим трубопроводом і заливною горловиною.

bottom left arrow
Прицеп цистерна для перевозки пищевых или технических жидкостей.

Утеплення трубопроводів, корпусу і опалення відсіку із зливними клапанами.

top right arrow

Додатково запасне колесо, технологічний ящик з інструментами, насос, гребінка і т.д.

bottom right arrow

Причіп цистерна – бочка, встановлена на одно- або двухоосний причіп і призначена для транспортування і тимчасового зберігання питних і технічних рідин в польових умовах. Конструкція причепа цистерни являє собою одно- або двовісний причіп з відкидними опорами, на який за допомогою кронштейнів і підсилюючих поясів закріплюють бочку.

Об’єм і кількість секцій залежить від побажань замовника, ми надаємо варіанти місткістю  до 18 куб. м. рідини. Між зовнішньою і внутрішньою обшивкою закладається теромізоляція товщиною не менше 50 мм. Для моделей, які призначені для перевезення питної води внутрішня частина обшивки виконана з харчової нержавіючої сталі. У моделях, які виконуються для перевезення технічних рідин використовують нержавіючу сталь.

У верхній частині розташовується заливна горловина діаметрів 500 мм, в залежності від кількості секцій горловин може бути кілька. Горловина закривається за допомогою люка з клапаном для забезпечення вентиляції всередині. У горловині також передбачаються варіанти пломбування і закриття за допомогою замка. Також ми пропонуємо установку ручного поршневого насоса для примусової подачі води. Зливний клапан виконується в нижній частині цистерни, також можливий варіант установки роздавальної гребінки для подачі води в кілька тар одночасно. Цистерни причепи обладнані всім необхідним електроустаткуванням для подачі світлових сигналів при транспортуванні. Все обладнання відповідає стандартам якості і безпеки.

Технічні характеристики

Максимальний об’єм до 18 куб. м.
Кількість секцій до 6
Форма цистерни кругла або еліптична
Заливні горловини діаметром 500 мм з дихальним клапаном і можливістю пломбування
Внутрішня обшивка харчова нержавіюча сталь
Термоізоляція пенополистерол
Утеплення трубопроводів і зливних затворів
Додатково технологічні ящики, датчики рівня рідини, розподільна гребінка, витратоміри, запасне колесо, противідкатні упори, насос
Наверх