Гідроборти Dhollandia купити в Україні, продаж і установка.

Асортимент моделей з вантажопідйомністю від 300 до 9000 кг.

top left arrow

Декілька варіантів виконання гидробортов: консольні, висувні, шо підвертаються та колонні.

bottom left arrow
Гидроборт Dhollandia купить в Украине.

Простота установки і подальшої експлуатації.

top right arrow

Керування за допомогою дистанційного пульта.

bottom right arrow

Гідроборти Dhollandia – підйомний механізм, який встановлюється в задній або бічній частинах кузова, призначений для підйому важких вантажів в кузов автомобіля та вивантаження з нього. Голландська компанія Dhollandia є одним з лідерів по виробництву та продажу такого виду обладнання. Асортимент компанії включає моделі з вантажопідйомністю від 300 до 9000 кг.

Основною перевагою вантажних автомобілів, які оснащені гідро, є можливість завантаження і розвантаження без естакади або вилочного навантажувача, що значно спрощує ці процеси. До того ж, монтаж і демонтаж гидробортов неважкий, так як виконаний за допомогою болтів або зварювання. Через це гідроборт можна досить легко переставити з одного автомобіля або причепа на інший.

До позитивних властивостей гідроборта відноситься і простота його технічного обслуговування – фахівці рекомендують замінювати масло в гідросистемі перед приходом зими, час від часу закладати мастильні речовини в підшипники і шарніри, перевіряти зарядку акумуляторних батарей, ну і звичайно, не обійтися без миття всіх елементів гідроборта.

Технічні характеристики

Вантажопідйомність від 300 до 9000 кг
Матеріал майданчики сталева або алюмінієва
Варіанти виконання консольний, висувний, який підвертається, колонний
Управління дистанційний пульт
Підйомний механізм гідроциліндр
Поворотний механізм гідроциліндр з пружиною
Наверх