Медичний евакуаційний автобус на базі Torsus Praetorian.

Високі показники прохідності і надійні комплектуючі Torsus Praetorian дозволяють використовувати автобус в при важких погодних і дорожніх умовах.

top left arrow

Для транспортування пацієнтів передбачено 6 з'ємних місць для носилок.

bottom left arrow
Медицинский эвакуационный автобус Torsus Praetorian.
Эвакуационный медицинский автобус производства Polycar на базе Torsus Praetorian.
Torsus Praetorian эвакуационный автобус производства Polycar.
Torsus Praetorian продажа и переоборудование в Украине.

9 комфортабельних місць з ременями безпеки для медичного персоналу.

top right arrow

Час підйому пацієнта на ношах в кузов до 25 секунд.

bottom right arrow

Медичний евакуаційний автобус на базі Torsus – дана спеціалізована техніка призначена для перевезення хворих в умовах бездоріжжя. За базу для виробництва санітарного автобуса, за рахунок відмінних показників прохідності і габаритних розмірів, використовують Torsus Praetorian. Санітарний автобус умовно розбитий на дві основні частини:

  • передня з посадочними місцями для медичного персоналу та технологічними ящиками/нішами;
  • задня з гідравлічним підйомником і з’ємними місцями для носилок.

У передній частині розташовується 6 комфортабельних крісел, обладнаних ременями безпеки і технологічні ящики для перевезення ліків та медичного обладнання. Також в передній частині знаходиться ніша для транспортування знімних консолей.

У задній частині знаходиться гідравлічний підйомник з декількома варіантами нахилу та підйому. Управління підйомником здійснюється за допомогою дистанційного пульта. У задньому відсіку на стінах передбачені направляючі, на які кріпляться з’ємні висувні консолі з фіксаторами для носилок. Час повного підйому носилок з землі на місце для транспортування 25 секунд. На стелі передбачені направляючі з кріпленнями для крапельниць, LED-освітлення та вентиляційні люки.

У Polycar ви можете замовити різні рішення для транспортування і надання медичної допомоги, серед яких автомобілі швидкої допомоги та санітарні автомобілі на базі різних марок шасі, мобільні рентген-кабінети, пересувні стоматологічні кабінети, мобільні хірургічні комплекси, автомобілі для перевезення мед. персоналу і т.д. Також в нашій компанії ви можете замовити виробництво нестандартних рішень під замовлення.

Технічні характеристики

Місця для пацієнтів 6 з’ємних місць для носилок
Місця для мед. персоналу 9 комфортабельних
Час підйому пацієнта до 25 секунд
Підйомний механізм майданчика гідравлічний, типу “ножиці” з декількома варіантами нахилу і підйому
Управління дистанційний пульт
Направляючі на стелі 2 шт. з кріпленнями для крапельниць
Входи в бічній і задній частинах кузова
Додатково ящики і скрині для комплектуючих та ліків, LED-освітлення, вентиляційні люки, кран-укосина, система кондиціонування, опалювальна система
Наверх