Готуй сани влітку, універсальний самоскид MAN з функцією зерновозу.

Якщо виходити зі стародавнього принципу: готуй сани влітку, то купити універсальний самоскид, який також може виконувати функцію зерновозу для аграрного виробництва краще ще до початку посівної. Ми для цих цілей рекомендуємо розроблений виробничою компанією Polycar зерновоз MAN.

Це не перший проект, який наша компанія виконала з нашим бізнес-партнером, офіційним дилером MAN в Україні – ”АВАНТИ Груп”, в минулому році спільними зусиллями були представлені зерновоз MAN і автомобіль швидкої допомоги на базі MAN TGE.

В даному проекті в якості бази використано шасі автомобіля марки MAN TGX 33.430 з дизельним двигуном потужністю 420 к.с, механічною коробкою передач, колісна формула 6×4. Надійний автомобіль-шасі тривісний конструкції, що позиціонується, як вантажне авто з підвищеними показниками вантажопідйомності і прохідності.

Вантажний відсік даного авто оснащений кузовом самосвального типу з розмірами (в мм) 6700х2500х1500. Конструкція кузова має:

 • підвищені характеристики міцності. У днище кузова використані підсилюючі елементи, виготовлені зі сталевих профілів;
 • перекидний механізм з гідравлічним приводом. Передбачена можливість перекидання кузова в дві сторони (вправо і вліво);
 • бічні огородження кузова виконані у вигляді рухомих, бистрооткідних секційних конструкцій. Використаний металевий лист для обшивки підлоги кузова товщиною 3 мм, обшивка бортовий частини – сталевий лист 2 мм;
 • замки для фіксації кузова в транспортному положенні;
 • майданчик c відкидним механізмом для розгортання і згортання тенту, що покриває кузов. Тент передбачений в комплектації зерновозу;
 • керування розвантаженням за допомогою пульта;
 • фіксуючі елементи у верхній частині огорожі кузова.

При виготовленні самосвального кузова для даної розробки ми керувалися принципом: «два в одному». Тобто, його можна використовувати і як стандартний зерновоз з можливістю завантажувати продукт насипом, та як вантажівка для перевезення біг-бегів (Євротара, мішки ємністю до 1 тонни). Таким чином ми отримали універсальний транспортний засіб для вирішення великого спектру завдань.

Для навантаження біг-бегів та інших різновидів вантажів автомобіль оснащений краном-маніпулятором з наступними технічними характеристиками:

 • максимальна вантажопідйомність 4,31 т;
 • max виліт стріли 7,9 м;
 • максимальна вантажопідйомність при повному вильоті стріли 1,085 т;
 • кут повороту стріли 390º.

Модель вантажопідйомного пристрою FASSI F95.0.22. Крано-маніпуляторна установка розташована за задньою стінкою самосвального кузова, має дві виносних гідравлічних опори (аутригери) для розподілу ваги і точки опори.

Всі елементи конструкції зерновозу мають стійке антикорозійне покриття, автомобіль чудово адаптований до використання в складних погодних умовах. Підвищена прохідність і надійність автомобіля та конструкції гарантують ефективну експлуатацію цього технічного засобу протягом тривалого терміну служби.

Наверх