Знімний кузов (БДФ) виробництва Polycar.

Торгова марка Polycar широко відома своїми розробками в різноманітних напрямках виробництва спецтехніки та більшості видів кузовів. Однак ми не зупиняємося на досягнутому, постійно покращуючи наявну в асортименті продукцію, а також займаємося пошуком нових напрямків. Одним з таких нових для нас напрямків стало виробництво знімного кузова БДФ.

В даному випадку це знімний контейнер, виготовлений для потреб поштової служби та призначений для масштабних перевезень досить специфічних вантажів. Це вантажі, упаковка яких не дозволяє їх багатоярусну установку в високі штабелі. Але обсяги перевезень в цій галузі потрібні чималі. Найбільш прийнятний вихід в даному випадку – використання додаткових поверхонь, на які можуть бути встановлені вантажі, тобто полиць.

Отже, представлений тут BDF-контейнер має значну місткість, загальний внутрішній об’єм майже 48 м³ і чудові експлуатаційні показники по частині міцності та характеристик жорсткості конструкції. Базується фургон на жорсткому підрамнику, що представляє собою решетчатое спорудження, виготовлене з трубчастих подовжніх елементів та поперечних швелерів.

Каркас контейнера – це алюмінієві профілі. Обшивка – сендвіч-панелі з що посилюють заставними елементами, розташованими в горизонтальному та вертикальному напрямках, які і забезпечують належний рівень міцності. Зовнішній та внутрішній оздоблювальний лист сендвіч-панелей – армований склопластик. Теплоізолюючий прошарок панелей – полімерний матеріал. Обшивка підлоги всередині контейнера – вологостійка фанера.

Вхід в контейнер в задній частині конструкції оснащений зручною роллетной шторою, яка зсувається при відкриванні вгору. Ролета забезпечена запірним пристроєм та вушками для опломбування. Механізм підняття-опускання ролети має захисну огорожу, що перешкоджає випадковому блокуванню самовільним зсувом вантажу всередині контейнера. Вхід в контейнер обладнаний висувною драбиною.

Всередині контейнера встановлено два ряди полиць для приміщення на них вантажу, що перевозиться. Полки розраховані на навантаження до 600 кг. Передбачено наявність кріплень для грейфера на даху. Оздоблення полиць – бакелітова фанера з чудовими вологостійкіми властивостями. Полиці можуть встановлюватися у вертикальне положення і в ньому фіксуватиметься.

Контейнер обладнаний аутригерами, необхідними для виконання операцій від’єднання вантажного відсіку від шасі і приєднання до нього, також передбачені фітинги. Крім цього, передбачені наступні види допоміжної оснастки:

  • датчик несанкціонованого відкривання ролети;
  • замок для ролети з підвищеними характеристиками міцності;
  • зовнішня маркіровка з вказівниками та габаритними світловими пристроями.

Знімні контейнери відмінно зарекомендували себе для різних видів транспортних перевезень. Їх використання дає можливість прискорити вантажно-розвантажувальні операції, оптимізувати логістичні заходи та раціоналізувати використання всіх видів автотранспорту. Тому торгова марка Polycar планує в подальшому випуск нових розробок в даному перспективному напрямку виробництва.

Відео знімного кузова БДФ.

Наверх