Пересувний рентген кабінет. Мобільні рентген кабінети під замовлення.

Декілька відсіків: відсік для проведення досліджень і приміщення для лікаря і лаборанта.

top left arrow

Місця, обладнані для відпочинку медичного персоналу.

bottom left arrow
Мобильный рентген кабинет на базе автобуса, производство в Украине.
Передвижной рентген кабинет.
Мобильный рентген кабинет на базе автобуса производство в Украине.
Мобильный рентген-кабинет.

Кріплення, які жорстко фіксують обладнання при транспортуванні.

top right arrow

Медичне, відео та комп'ютерне обладнання підбираються залежно від бажань замовника.

bottom right arrow

Пересувний рентген-кабінет – являє собою шасі автобуса або вантажного автомобіля, укомплектованого для проведення рентгенологічних і флюорографічних досліджень. Даний вид автомобілів призначений для проведення флюорографії в місцях, де відсутня можливість проведення обстеження в медичних установах.

Кузов такого автомобіля розбитий на декілька відсіків. Один включає в себе обладнання і місце для пацієнта, другий для управління процесом доктором і лаборантом. При виробництві такого автомобіля має бути враховано, що при русі все обладнання жорстко фіксується. Конструкція і обладнання кабінету призначені для проведення флюорографії в будь-яких положеннях пацієнта (стоячи, лежачи, сидячи). При цьому в стоячому положення обладнання повинно дозволяти робити знімок на повний зріст в прямій і бічній проекціях, а в положенні лежачи у всіх проекціях. Залежно від бажань замовника апарат може мати можливість виведення зображення зі знімками в цифровому вигляді на екран комп’ютера та у вигляді знімка на плівці.

Робоче місце доктора/лаборанта обладнано для проведення дослідження і спостереження за процесом. Для цього всі системи керування і відеоспостереження винесені в відсік, відокремлений від кімнати, де буде проводитися флюорографія. У мобільному рентген-кабінеті передбачають два спальних місця і два місця для сидінь персоналу, також повинен бути врахований аварійний вихід. Устаткування і медичні меблі не повинні мати гострих кутів.

Так як даний вид транспорту передбачений для постійного перебування в ньому людей та працювати в різних погодних умовах, обов’язково повинні бути присутніми системи вентиляції, кондиціонування та автономного опалення. Також у всіх відсіках повинні бути враховані: система освітлення, термоізоляція і шумоізоляція.

В асортименті продукції компанії Полікар є велика кількість рішень для медичних підрозділів в різних сферах діяльності, серед яких санітарні та автомобілі швидкої допомоги на базі Ford, MAN, Volkswagen, а також проекти, виконані на замовлення, такі як: медичний евакуаційний автобус Torsus, пересувний хірургічний комплекс, мобільний стоматологічний кабінет і т.д.

Технічні характеристики

Каркас конструкція зі сталевих профілів
Внутрішня обшивка композитні панелі або облицювальний пластик
Покриття підлоги вологостійка бакелітова фанера з шаром термоізоляції
Термо- шумоізоляція мати з синтетичних волокон, пінопласт, пінофол або варіант на вибір
Випромінювач рентгенівський, з оборотним анодом
Відсіки відсік для персоналу, для дослідження та спальний
Електрика в обшивці, робота від мережі і дизельного генератора
Обладнання робоче місце лікаря, відеоспостереження, опалення, вентиляція, кондиціонування, освітлення, мед. обладнання на замовлення тощо
Наверх