Кафе на колесах або пересувна їдальня під замовлення в Україні.

Внутрішнє обладнання: барна стійка, столи з сидіннями, умивальник, обладнання для підігріву та приготування їжі, ящики і шафи.

top left arrow

Кількість місць усередині залежить від автобуса, від 18 до 38. Кількість посадкових місць зовні до 64.

bottom left arrow
Мобильная столовая или кафе на колесах производства Polycar.
Кафе на колесах на базе автобуса.
Автобус столовая производства Polycar.
Ресторан на колесах, производство в Украине.

Розсувні маркізи з двох сторін, ніші для меблів, генератора і різного додаткового устаткування.

top right arrow

Переносні / стаціонарні умивальники, сушарки, резервуари для води і їжі.

bottom right arrow

Кафе на колесах або мобільна їдальня – автономний мобільний пункт харчування, призначений для приготування гарячої їжі та організації процесу харчування в польових умовах, в місцях де відсутні стаціонарні пункти прийняття їжі, а також в розважальних цілях.

Даний вид спеціалізованих транспортних засобів виконується на базі різних марок автобусів (в основному міжміські версії). Залежно від сфери діяльності (військова або розважальна) вони мають різні варіанти комплектації і виконання. Якщо даний вид автомобілів використовується для військової сфери, то основним завданням є приготування гарячої їжі за короткий проміжок часу, а також забезпечення одночасного прийому їжі для великої кількості людей. Якщо даний автомобіль обладнується як кафе на колесах, то приділяється велика увага інтер’єру і зручності.

Також при виробництві автономних мобільних пунктів харчування передбачають установку маркіз – висувних навісів. Такий варіант дозволяє збільшити кількість посадкових місць для прийняття їжі. Маркізи встановлюють по всій довжині автобуса з боків, такий варіант дозволяє організувати ще до 40-60 посадочних місць, в залежності від довжини автобуса і габаритних розмірів маркізи в розкладеному стан. За бажанням замовника може бути встановлено кілька варіантів маркіз: механічна (розсувається в ручну) або з електроприводом (розсувається з кнопки).

Для зберігання розкладних столів і стільців, які виставляються на вулиці, використовують багажні відділення автобуса. Також для зручності передбачають кілька умивальників, які виставляють на вулицю, це робиться для того, щоб уникнути стовпотворіння перед умивальником всередині салону автобуса.

Технічні характеристики

Кількість місць усередині до 38
Кількість місць зовні до 64
Розподіл внутрішнього простору для прийому їжі (до 12 кв. м.), для видачі їжі (до 4 кв. м.), для миття рук (до 1 кв. м.)
Висувні маркізи з боків, управління з пульта або панелі усередині
Системи кондиціювання, опалення, доп. освітлення, вентиляція, подача і відведення води
Електрика від мережі або генератора
Умивальники стаціонарний і виносної
Покриття підлоги вологостійка бакелітова фанера з шаром термоізоляції і антиковзаючим покриттям
Внутрішня обшивка облицювальний пластик або матеріал на вибір
Устаткування для зберігання/підігріву/готування пиши, телевізор, переносні баки для їжі і брудного посуду і т.д.
Наверх