Ford Transit (L2-L5) купити в Україні.

Повна маса 3 100 - 4 700 кг.

top left arrow

Вантажопідйомність шасі 1 238 - 2 615 кг.

bottom left arrow
Ford Transit (L2-L5) купить новые авто в Украине.

Потужність двигуна 130 або 170 к.с.

top right arrow

Тип палива: дизель.

bottom right arrow

Ford Transit з переднім, заднім або повним приводом відносяться до легких комерційних автомобілів з вантажопідйомністю від 1238 до 2615 кг. Дана версія отримала 2-літрові дизельні двигуни потужністю 130 або 170 к.с. і шестиступінчасту механічну або автоматичну коробку передач (в залежності від версії). В кабіні передбачено три посадочних місця: одне водійське і два пасажирських.

Автомобіль Ford Transit доступний для замовлення в декількох варіантах виконання: L2, L3, L4 і L5. Основною відмінністю даних моделей є довжина рами для установки кузовного обладнання та максимальна вантажопідйомність шасі. Задні колеса 16-го радіусу можуть бути одинарними і подвійними, в залежності від версії шасі і переваг замовника. Також Форд Транзит доступний для замовлення з дубль кабіною, докладні характеристики і фото на сторінці Ford Transit Double Cab.

Ми успішно виконали велику кількість проектів на базі шасі Ford Transit, серед яких: бортові платформи, промтоварні фургони, мобільні майстерні, рефрижераторні та ізотермічні фургони і багато іншого. Якщо ви не знайшли потрібного рішення в списку наших готових проектів, ви можете звернутися до менеджерів нашої компанії, вони допоможуть визначитися з вибором і допоможуть в створення оптимального проекту.

Промтоварный фургон на Ford Transit.
7 Червня 2019
Ford Transit з промтоварним фургоном виробництва Polycar.

Производство еще одного промтоварного фургона на базе шасси Ford Transit. Фургон предназначен для пере

Ford Transit с бортовой платформой и каркас тентом.
12 Червня 2019
Полегшена бортова платформа з каркас-тентом на Ford Transit.

Виробництво бортової платформи з алюмінієвими бортами і алюмінієвим підрамником під замовлення на Ford

Наверх